Медицинские курсы для косметологов в Харькове | Школа Magnifique Beauty School

Медичні курси

Напрям навчання

Медичні курси

Курс розроблено для тих, хто хоче поглибити свої знання, підвищити свою кваліфікацію, вдосконалити навички та отримати більш глибоке розуміння механіки дії різноманітних косметологічних процедур. Програма курсу складена з метою максимально розкрити для вас функції та механізми систем організму людини, з якими взаємодіє косметолог, а також вплив косметичних засобів та процедур на клітини, тканини та системи організму.

Курс корисний для тих, хто хоче стати професіоналом в косметології, а також для тих, хто хоче освіжити свої знання перед курсом мезотерапії та біоревіталізації, щоб краще засвоїти всі тонкощі матеріалу.

Записатися на курс Програма курсу

Курс

Курс "Клінічна анатомія обличчя та шиї"

Курс призначений для тих, хто бажає освіжити або поглибити свої знання з топографічної анатомії голови та шиї з метою подальшого вивчення та практикування контурної пластики, об'ємного моделювання обличчя та ін'єкцій ботулотоксину типу А. Програма курсу буде корисною і фахівцям моделюючого масажу обличчя для професійної побудови авторських методик.

Записатися на курс Програма курсу

Курс

Дерматологія в косметології

Косметолог працює тільки зі здоровою шкірою. Грамотний фахівець повинен уміти визначати шкірні захворювання, з якими необхідно направити клієнта до лікаря, розуміти механізм виникнення проблем шкіри після певних захворювань та знати методи усунення даних естетичних недоліків.

У програмі курсу зібрані проблеми та захворювання шкіри, які найчастіше зустрічаються, і представлена інформація щодо методів боротьби з ними.

Особлива увага приділяється інфекційним захворюванням, які потрібно розпізнавати, щоб запобігти інфікуванню персоналу.

Записатися на курс Програма курсу

Медичні курси у Харкові

Косметологія та медицина - взаємодоповнюючі галузі. Поглиблюючи свої знання в обох сферах, справжній професіонал створює грамотну красу, зберігаючи здоров'я та молодість своїх клієнтів.

Безліч beauty-процедур та використання численних препаратів з різними складами можуть викликати різні реакції у людини, зважаючи на її індивідуальні особливості. Косметолог, як і лікар, має вміти розпізнавати ці реакції та надавати кваліфіковану допомогу своєму клієнту.

Знання в галузі медицини допомагають глибше розуміти різні дефекти зовнішності та бачити корінь проблеми, оскільки причина багатьох недосконалостей полягає у внутрішніх проблемах організму.

Грамотний фахівець, який дбає про здоров'я своїх клієнтів так само, як і про їх красу, завжди користується довірою сучасних модниць та є дуже затребуваним.

Курси з медицини, що розроблені школою Magnifique Beauty School, дають можливість заповнити прогалини в цій галузі. Набуті знання дозволяють застосовувати комплексний підхід до вирішення будь-яких проблем у косметології, що гарантує успішний результат. Magnifique Beauty School пропонує базові курси, які можуть пройти всі бажаючі. Вартість курсів ви можете дізнатись у розділі "Прайс-лист".

Кому підходять курси з медицини?

Медичні курси, які пропонуються школою краси, призначені для наступних категорій:

 • косметологів та майстрів нігтьового сервісу, які не мають середньої або вищої медичної освіти;
 • людей, які не мають можливості або часу навчатися у державному коледжі, інституті чи університеті;
 • початківців, які бажають опанувати затребувані професії масажиста та косметолога;
 • людей, які бажають отримати базові знання у медицині.

Особливості програми

Ця програма призначена для підготовки майбутніх фахівців у галузі косметології, нігтьового сервісу та масажу. Вона допомагає отримати глибокі теоретичні знання та практичні навички, що необхідні для професійної роботи в цих галузях. Вона включає в себе:

 • Детальне ознайомлення з анатомією людини, що допомагає дізнатися про основні механізми та функції організму, з якими доводиться працювати масажисту та косметологу.
 • Вивчення основних медичних термінів.
 • Ознайомлення з особливостями, перевагами та впливом косметологічних процедур.
 • Отримання теоретичних знань про поширені дефекти та захворювання шкірних покривів.
 • Ознайомлення з проявами алергічних реакцій та ефективними методами їх усунення.
 • Навчання фахівців умінню оперативно надавати пацієнтові першу допомогу.

Основні переваги відвідування курсів

Грамотно організовані та правильно сплановані медичні курси для косметологів мають такі позитивні сторони:

 1. Поглиблення наявних знань у галузі медицини та косметології дозволяє піклуватися про молодість, красу та здоров'я пацієнтів.
 2. Здобуття базових знань дозволяє легко розпізнавати побічні ефекти при застосуванні різних косметологічних процедур та препаратів. Це дозволяє своєчасно надавати кваліфіковану допомогу.
 3. Початкові медичні знання дозволяють фахівцеві знайти справжню причину різних дефектів та хвороб шкірних покривів пацієнта.
 4. Проходження курсів дає можливість швидко "освіжити" знання, отримані кілька років тому.
Основи медичних знань - це курси, що проводяться досвідченими та кваліфікованими викладачами-практиками, здатними передати свій досвід початківцям у сфері beauty-процедур.