Курсы лешмейкеров в Харькове | Школа Magnifique Beauty School

Курси лешмейкерів

Напрям навчання

Курси лешмейкерів

Складається з

2 заняття ( 12 год.)

Учеников в группе

до 3 чол.

Професія лешмейкера - майстра по нарощуванню вій - стає все більш популярною. Густі та виразні вії здатні буквально перетворити зовнішність. У арсеналі справжнього майстра повинні бути не лише старанність та уважність до деталей. Майстру-лешмейкеру потрібно розбиратися в модних тенденціях, вміти працювати з пропорціями обличчя, підкреслювати та приховувати потрібні риси.

І, звичайно ж, майстру повинні володіти техніками нарощування - класичною технікою нарощування по одній вії, яка дозволяє досягти ідеально природного ефекту, та об'ємною технікою, що дає можливість сміливо експериментувати з образом навіть без макіяжу. Усі тонкощі та навички, необхідні для успішної роботи, чекають на вас у програмах наших курсів.

Записатися на курс Програма курсу

Курс

Ламінування та ботокс вій

Дві процедури, які набувають все більшої популярності серед косметологів та їх клієнтів, надають найвиразніший ефект при поєднанні використовуваних складових. Мета цього курсу - вивчити на практиці всі нюанси та тонкощі процедур і їх поєднання для досягнення "Люкс" ефекту.

Ламінування вій спрямоване перш за все на покращення зовнішнього вигляду вій. Вії стають візуально довшими, набувають блиску, ефектного закручування, підіймаються в коренях, виглядають доглянутими та дозволяють обійтися без використання декоративної косметики.

Ботокс для вій отримав свою назву на честь ефекту ін'єкцій Ботоксу. Склад може включати гіалуронову кислоту, пантенол, гідролізований кератин, колаген, вітамінні комплекси для стимуляції росту природних вій, зміцнення та збільшення об'єму. Ботокс візуально зрощує вії, захищає від ламкості та сухості. Склад спрямований передусім на поліпшення стану вій.

Записатися на курс Програма курсу

Курси Лешмейкер


Курси Лешмейкер в Школі краси Magnifique Beauty School - це серія косметологічних курсів з моделювання та фарбування брів, нарощування та ламінування вій.

Ретельно складені програми навчання стануть потужною підтримкою для початківців спеціалістів.

Вміння тримати руку на пульсі та слідкувати за новітніми трендами - причина, з якої до нас приходять практикуючі майстри за новими корисними знаннями.

У вас є можливість освоїти один курс, вибрати кілька програм навчання або пройти весь цикл.

Курси нарощування вій


Нарощування вій не втрачає свою актуальність уже багато років. Можливість мати виразні очі без косметики в будь-який час доби закріпила процедуру в списку безсумнівних трендів.

На курсах нарощування вій в Magnifique Beauty School ви зможете навчитися виконувати різноманітні варіанти цієї процедури - класику, нарощування 2D, 3D та кардинальне 6D. Це дозволить вам стати універсальним майстром, який здатний зробити вії натурель і задовольнити навіть найекстравагантніші запити щодо нарощування.

Крім того, під час навчання ви дізнаєтесь, які матеріали краще використовувати, як знімати вії без шкоди для власних волосків, доглядати за красою та багато інших нюансів і тонкощів.

Ламінування вій - це інноваційна альтернативна процедура, після якої вії стають не лише красивими, але і здоровими. Завдяки нанесенню спеціальних засобів та закручуванню, волоски набувають грайливого завитка, збільшуються в об'ємі, стають довшими й міцнішими.

Сьогодні це гідний конкурент нарощуванню. На користь його голосують прихильниці природної та зручної краси.

Курс "Ламінування вій" підійде як для практикуючого лешмейкера, так і для новачків у цій галузі. За один день ви отримаєте всі необхідні знання і навички, які знадобляться для повсякденної практики.

Крім проведення процедури, ви навчитеся правильно пропонувати свої послуги, формувати ціну на ламінування вій. Ці знання дадуть розуміння того, як стати успішним фахівцем і заробляти на своєму майстерстві.