Курсы косметологов эстетистов в Харькове | Школа Magnifique Beauty School

Естетична косметологія

Естетична косметологія

Тривалість

1 місяць

Складається з

27 занять

Цей курс призначений для тих, хто хоче опанувати популярну професію, яка ніколи не втратить своєї актуальності. Він створений для тих, хто бажає реалізувати себе в beauty-індустрії. Краса ніколи не вийде із моди, а справжній фахівець ніколи не залишиться без клієнтів.

Наша програма включає як класику косметології, так і новітні тенденції в індустрії краси. Ми прагнемо до досконалості у підготовці майбутніх професіоналів.

Записатися на курс Програма курсу

Курс

Апаратні методики

Курс "Апаратні методики" охоплює омолоджувальні та лікувальні процедури, які виконуються з використанням спеціальних косметологічних апаратів. Ці методики базуються на принципах апаратної фізіотерапії, які успішно використовуються в медицині.

Ми підібрали для вас найбільш відомі та популярні процедури, які стануть корисними в практичній роботі.

Курс "Апаратні методики" складається з двох напрямків:

Корекція обличчя Корекція тіла

Курси

Масажу

Різні техніки масажу обличчя дозволяють досягти різних ефектів, залежно від поставленої перед спеціалістом мети: від «експрес-процедури», з миттєвим, але короткочасним ефектом, до курсу процедур, що забезпечує довгостроковий результат.

У програмі цього курсу зібрані найпопулярніші методики та техніки масажу, які зарекомендували себе ефективними та популярними серед клієнтів.

Масаж обличчя Масаж тіла

Курс

Хімічні пілінги

Процедура хімічних пілінгів набирає все більше популярності серед клієнтів косметологічних кабінетів. Ринок реагує на цей попит великою кількістю продукції від різних виробників. Як базовий матеріал для практичного навчання, ми зупинилися на хімічних пілінгах перевірених марок: "HEALTH PEEL" та "Simildiet". Проте, у теоретичній частині ви навчитеся розбиратися і працювати з будь-якою маркою, не ризикуючи при цьому здоров'ям клієнтів та своєю репутацією.

Записатись на курс Програма курсу