Курсы инъекционной косметологии в Харькове | Школа Magnifique Beauty School

Ін’єкційна косметологія

Напрям навчання

Ін'єкційна косметологія

Курс розрахований на тих, хто хоче поглибити свою базу знань, підвищити свою кваліфікацію, вдосконалити навички та отримати глибше розуміння механіки дії різних косметологічних процедур. Програма курсу складена з метою максимально розкрити для вас функції та механізми систем організму людини, з якими працює косметолог, а також взаємодію цих систем із косметичними засобами та процедурами.

Курс буде корисним як тим, хто хоче стати справжнім професіоналом у косметології, так і тим, хто хоче освіжити свої знання перед курсом мезотерапії та біоревіталізації для кращого засвоєння всіх тонкощів матеріалу.

Записатися на курс Програма курсу

Курс

Контурна пластика губ та носогубних складок

Практичний курс, який дозволить вам досконало оволодіти корекцією і волюмізацією зони губ, яка посідає чи не перше місце у рейтингу затребуваності процедур естетичної медицини.

За допомогою цього курсу ви засвоїте основи і класику роботи з пацієнтами різних вікових категорій з акцентом на вирішення розмаїття естетичних задач.

В програму входить детальний огляд і аналіз найпопулярніших на ринку препаратів корекції; методика індивідуального підбору філерів для різних типів клієнтів, розгляд найпопулярніших технік волюмізації губ, правила індивідуального підбору форми з урахуванням архітектури обличчя клієнта. Особлива увага приділяється постановці руки і відпрацюванню отриманих знань на практиці.

Записатися на курс Програма курсу

Курс

Об’ємне моделювання обличчя

Спеціалізована програма з оглядом найсучасніших препаратів, особливостей роботи з голкою і канюлею, а також принципів індивідуального підбору препарату і складанню плану корекції для клієнта. Особлива увага приділяється безпечності і прогнозованості процедур: техніці виконання ін’єкцій, визначенню небезпечних зон і точок корекції, методам профілактики і лікування можливих небажаних наслідків.

Теоретична частина курсу включає у себе ґрунтовну інформативну базу, практична частина присвячена постановці руки і відпрацюванню технік на моделях.

Записатися на курс Програма курсу

Курс

Ботулінотерапія

Найбільш повний практичний курс з методики ін’єкційної профілактики і корекції мімічних зморшок і вікових змін. Програма побудована від простого до складного і охоплює всі нюанси роботи з представленими на ринку популярними препаратами ботулотоксину типу А: Botox®, Xeomin, Botulax®, Neuronox®. Це дозволяє нашим випускникам обґрунтовано вибирати найбільш комфортний для роботи препарат, і вміти працювати з усіма. Максимальна увага приділяється саме практичному відпрацюванню отриманих знань на моделях.

Записатися на курс Програма курсу

Курс

Нитковий Ліфтінг

Інтенсивний практикум за сучасною методикою ниткового ліфтингу відмінно підійде для лікарів-косметологів із будь-яким рівнем підготовки. На сьогоднішній день саме тредліфтинг є найефективнішою альтернативою хірургічним методам підтяжки шкіри та профілактики птозу. Теоретична частина курсу охоплює максимум необхідної інформації щодо безпечної та ефективної корекції різних зон обличчя та тіла. Практикум із запрошеними моделями дає можливість кожному учневі відпрацювати отримані знання під контролем викладача.

Записатися на курс Програма курсу

Курси ін'єкційної косметології


Ін'єкційні методики – це досягнення сучасної косметології, яке дозволило жінкам виглядати молодо, свіжо та сяяти здоров'ям, всупереч віку та без хірургічного втручання. Можливість повернути колишню красу та уповільнити процеси старіння принесла процедурам омолодження небачену популярність і зробила кваліфікованих косметологів зажаданими.

Школа краси Magnifique Beauty School розробила детальні, вичерпні програми курсів по кожному напряму ін'єкційних методик, що дає змогу її учням отримати всі необхідні знання та навички для успішної практики. Співпраця з провідними косметологами-викладачами дозволяє нам ділитися з Вами останніми тенденціями та секретами у сфері краси.

Курс ботулінотерапії


Ботулотоксин типу А – це природний білок, дія якого спрямована на розслаблення мімічних м'язів. Така властивість препарату сприяє розгладжуванню зморшок та перешкоджає появі нових. Помітно молодше обличчя та пружна шкіра – результат, який зробив «ін'єкції краси» однією з найпоширеніших процедур з омолодження.

Докладніше з властивостями цього препарату та спектром його дії Ви зможете познайомитись на курсі ботулінотерапії. Під час навчання Ви також дізнаєтеся, для яких зон застосовується ця речовина, як підготувати матеріал до ін'єкції, правильно ввести препарат, які можуть бути ускладнення та як їх уникнути. Всі отримані знання Ви зможете закріпити на практиці завдяки детальній демонстрації процедури на моделі.

Курси Контурної пластики


Контурна пластика – метод корекції зовнішності за допомогою спеціальних біогелів – філерів. Ведення препаратів дозволяє не тільки розгладити зморшки, а й надати недостатній обсяг губам, відкоригувати їх форму, прибрати носогубні складки, зробити якісний ліфтинг обличчя.

Навчання контурної пластики у нашій школі – це курс, що складається з теоретичної та практичної частини. На ньому ви зможете дізнатися про принципи дії філерів, ознайомитеся з різними препаратами, які існують на ринку, а також побачите, як застосовувати найсучасніші і якісні філери на практиці. Навчання дасть вам усі необхідні знання, щоб правильно та впевнено робити контурну пластику – корекцію підборіддя, форми обличчя, вилиць, губ, розгладжування зморшок.