Курс основ медицинских знаний для косметологов | Школа Magnifique Beauty School

Основи медичних знань

Напрям навчання > Медичні курси

Основи медичних знань

Складається з

4 заняття ( 15 год.)

Студентів у групі

до 3 чол.

Вартість курсу

13 900 грн
Записатися на курс

Основи медичних знань для косметологів

Курс призначений для тих, хто бажає поглибити свої знання, підвищити кваліфікацію, вдосконалити навички та отримати більш глибоке розуміння механіки дії різних косметологічних процедур. Програма курсу складена з метою максимального розкриття для вас функцій та механізмів систем організму людини, з якими працює косметолог, а також взаємодії цих систем з косметичними засобами та процедурами.

Курс буде корисним як тим, хто бажає стати справжнім професіоналом у косметології, так і тим, хто бажає освіжити свої знання перед курсом мезотерапії та біоревіталізації для кращого засвоєння всіх тонкощів матеріалу.

Програма курсу

 • Введення у анатомію. Клітини, органи та тканини – їх будова, функції, види та характеристики. Реакції клітин, органів та тканин на косметологічні процедури. Шкіра як орган, на якому зосереджується найбільше уваги косметологів. Демонстрація косметологічної процедури для закріплення матеріалу
 • Будова та функції шкіри. Шкіра як орган. Роль та функції шкіри в організмі. Вплив на шкіру та реакція шкіри на різні косметологічні процедури:

  Епідерміс

  Нанесення косметичних засобів поверхневої дії, Поверхневі пілінги, Мезотерапія

  Дерма

  RF-ліфтінг, фракційна мезотерапія, мезоролер, серединні пілінги, біоревіталізація

  Підшкірно-жирова клітковина

  Антицелюлітні програми, Ін'єкційний ліполіз

  Демонстрація косметологічної процедури для закріплення матеріалу.
 • Топографічна анатомія голови та шиї. Косметологічні процедури для обличчя, шиї, волосистої частини голови. Трихологія. Косметологічні процедури для покращення стану волосся.
  Демонстрація косметологічної процедури закріплення матеріалу.
 • • Серцево-судинна система. Великий та малий кола кровообігу. Невідкладні стани в кабінеті косметолога, пов'язані із системою кровообігу. Гостра судинна недостатність. Бронхоспазм. Реанімаційні заходи. Дихальна система. Газообмін у тканинах та косметологічні процедури зі збагачення тканин киснем.
  Демонстрація процедури карбокситерапії з покроковим аналізом ефекту.
 • Травна система. Дієтологія в косметології – як стан травної системи та якість харчування впливає на зовнішній вигляд та процеси старіння. Вікова теорія глікації.
 • Ендокринна система. Гормони та їх вплив на організм, стан шкіри.
 • Лімфатична система. Визначення, функції, особливості будови лімфатичної системи при масажах та антицелюлітних/дренажних програмах.
 • Імунна система. Розшифровка клінічного та біохімічного аналізу крові.
 • Введення в алергологію. Прояви алергічних реакцій у роботі косметолога. Невідкладні стани, пов'язані з алергією. Аптечка косметолога. Внутрішньом'язові та внутрішньовенні ін'єкції антигістамінних препаратів.
 • Види ускладнень та небажаних явищ в естетичній косметології та естетичній медицині. Методи їх купірування та профілактики.
 

Записатися на курс

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з вами