Курсы депиляции в Харькове | Школа Magnifique Beauty School

Курси депіляції

Напрям навчання

Курси депіляції

Повний курс

Майстер депіляції

Складається з

2 заняття (12 год)

Студенті в групі

до 2 чол.

Комплексна програма даного курсу дозволить вам опанувати як ефективні техніки використання цукрової пасти, так і видалення небажаного волосся за допомогою різних видів восків.

Записатися на курс Програма курсу

Курс

Шугарінг з нуля

Одноденний інтенсивний курс для бажаючих оволодіти всіма основними техніками шугарінгу. Теоретична частина включає огляд різних видів цукрової пасти, класифікацію пасти за щільністю, методи вибору необхідної пасти для роботи, способи боротьби з врослими волоссям. Практична частина присвячена "постановці руки" з вдосконаленням навичок максимально швидкої, ефективної та безболісної роботи.

Записатися на курс Програма курсу

Курс

Воскова депіляція. Гарячі та теплі воски

Даний курс буде корисний як майстрам депіляції-початківцям, так і майстрам-універсалам, що бажають розширити перелік своїх умінь і послуг.

Записатися на курс Програма курсу

Курси депіляції


Депіляція – найдієвіший і найзручніший на сьогодні спосіб видалення волосся, який дозволяє забути про небажану рослинність на кілька тижнів. Бережний пілінг, гладка шкіра без подразнень, економія часу на щоденний догляд - безапеляційні переваги, яким віддають перевагу сучасні жінки.

Однак сам процес вимагає особливих навичок та вправності. Тому багато жінок роблять вибір на користь салонної депіляції. Адже добрий майстер, на відміну від самостійного догляду, виконує процедуру максимально швидко та безболісно.

Курси депіляції в школі краси Мagnifique Beauty School – це можливість у короткий термін набути навичок дуже популярної та прибуткової на сьогодні професії. Навчання шугарінгу, тридингу і депіляції воском підійде всім охочим освоїти нове ремесло або навчитися робити процедуру правильно навіть в домашніх умовах.

Усю теорію Ви відпрацюєте на практиці та по закінченню отримаєте диплом міжнародного зразка.

Базовый курс «Шугарінг з нуля»


Шугарінг - це ефективний спосіб видалення волосся, що зарекомендував себе як найбезболісніший. Крім того, ризик вростання волосся після нього – мінімальний. З цих причин такий давній метод на піку популярності і сьогодні.

Базовий курс «Шугарінг з нуля» — це можливість взяти хороший старт для успішної роботи за 1 день. Під час навчання ви отримаєте всі необхідні знання, які стануть у нагоді в подальшій практиці, і відпрацюєте їх на моделях. На курсах ви опануєте інформацію про всі техніки шугарінгу, алгоритм проведення процедури, особливості її виконання в різних зонах, підбір пасти відповідно до типу волосся. Крім того, ви дізнаєтеся, як боротися зі врослим волоссям, доглядати за шкірою після процедури, правильно оформити робоче місце та багато іншого.

Курс «Майстер-універсал»


Навчання на курсі «Майстер депіляції» — це можливість опанувати всі техніки та види депіляції, що дозволить вам розширити спектр своїх послуг, і, відповідно, клієнтську базу.

Окрім шугарінгу, Ви навчитеся робити депіляцію теплим і гарячим воском, а також тридинг. Останній є гідною альтернативою всім методам для зони обличчя. Головна перевага тридингу (депіляції ниткою) – це можливість позбутися волосків без травмування шкіри.

На курсі Ви отримаєте всю інформацію про особливості проведення депіляції за допомогою кожного виду та різних технік, навчитеся підбирати правильний матеріал для кожної зони, дізнаєтесь все про засоби та правила догляду за шкірою до, під час та після депіляції.