Курсы бровиста в Харькове | Школа Magnifique Beauty School

Курси майстра бровіста

Курси майстра бровіста

Курси бровістів

Brow-Artist

Складається з

2 заняття ( 12 год.)

Студентів у групі

до 3 чол.

Послуги майстра-бровіста заслуговують на одну з провідних позицій за популярністю та частотою звернень клієнтів. Ідеальні брови здатні зробити обличчя яскравим та виразним навіть без косметики, надати глибину та відкритість погляду, підкреслити особливості кожного обличчя. Проте для їх створення не достатньо вміло користуватися пінцетом. Потрібно розбиратися в архітектурі та пропорціях обличчя та брів, вміти вибирати форму та кольори, залежно від індивідуальних особливостей кожної особи, а також розбиратися в різних методах фарбування.

Ми пропонуємо вам два курси: інтенсивний, який надає міцну базу, з якою ви зможете приступити до роботи в салоні, та розширений курс для тих, хто бажає докладно вивчити всі нюанси корекції та фарбування.

Brow-Artist

Курси бровіста в Харкові

Серед всього розмаїття б'юті-процедур курси бровіста продовжують зберігати свою популярність і знаходяться в топі найбільш популярних послуг. Сучасна мода позиціює красиво доглянуті брови як візитну картку жінки, дозволяючи підкреслити природну красу та глибину погляду. Досвідчений майстер бровіст зможе не тільки спроєктувати ідеальну форму, але й коригувати форму обличчя, акцентувати очі та створювати перше враження при знайомстві з новими людьми.

Навчання на бровіста необхідно проходити в школі, яка надасть не лише всю необхідну інформацію, але й дасть можливість практично опанувати цю професійну навичку. Ми надаємо базу для проходження курсів бровіста в Харкові. Формуючи групи, ми враховуємо початковий рівень підготовки учнів для кращого засвоєння знань і практичних занять.

Особливості програми

Досвідчені викладачі школи допоможуть освоєнню базового курсу. Багаторічний досвід кожного спеціаліста допоможе навчитися:

  • Акуратно і правильно коригувати брови.
  • Моделювати ідеальну форму, яка підкреслить індивідуальність обличчя кожного клієнта.
  • Орієнтуватися в сучасних тенденціях та способах їх практичного втілення.
  • Найсучаснішим технікам проєктування архітектури брів.
  • Правилам роботи з персональними клієнтами.
  • Принципам дезінфекції та обробки інструментарію.
Всі охочі навчатися на курсах з брів матимуть практичні заняття на реальних моделях, які також підбираються навчальним центром. Максимальна група складається з трьох осіб.

Ми пропонуємо пройти курси за двома напрямками:

  1. Інтенсив , який дозволить отримати необхідну базу для роботи, навчитися за максимально стислі терміни та приступити до практичної діяльності.
  2. Розширений курс,, навчання на якому передбачає більш серйозне занурення в тему колористики та корекції, а також більшу кількість практики.
Тривалість курсу буде залежати від обраного варіанту навчання. Інтенсив передбачає одне заняття (6 годин), яке включає теоретичну та практичну частину. Тривалість розширеного курсу варіюється залежно від потреб групи, але зазвичай не перевищує двох днів.

Що важливо при виборі курсів

Обираючи курси бровіста, ціна не повинна бути вирішальним фактором. Адже дійсно цінне навчання передбачає підбір кваліфікованих викладачів, закупівлю якісних матеріалів і посібників. Після завершення навчання майстри з брів повинні мати достатній рівень кваліфікації, щоб впоратися навіть з найскладнішими та запущеними випадками. Ми пропонуємо отримати високий професійний рівень після освоєння всіх знань, і вартість курсу корелює з якістю наданої інформації.

Обираючи нас, кожен учень може бути впевнений, що після освоєння курсів і початку самостійної роботи він буде відчувати себе фахівцем високого класу.