Курсы мезотерапии и биоревитализации в Харькове | Школа Magnifique Beauty School

Мезотерапія, Біоревіталізація, Плазмоліфтинг

Напрям навчання > Ін'єкційні методики

Мезотерапія, Біоревіталізація

Складається з

3 заняття (25 год.)

Студентів у групі

до 5 чол.

Вартість курсу

14100 грн
Записатися на курс

Курси Мезотерапії та Біоревіталізації

Володіння техніками мезотерапії і біоревіталізації є ґрунтовною базою і першим кроком в опануванні розмаїття ін’єкційних методик. У триденній програмі цього курсу ми зібрали ідеальний «мезококтейль» теорії і практики для постановки вашої руки у найбільш затребуваних і популярних процедурах. Ви навчитеся лікувальним і омолоджуючим процедурам для шкіри обличчя, шиї, декольте і рук, корекції жирових відкладень на обличчя і шиї, мезотрихології – лікуванню шкіри голови для покращення стану волосся, а також біоревіталізації для глибокого зволоження і омолодження шкіри.

Теоретична частина охоплює анатомію зон корекції, фармакологію мезопрепаратів і біоревіталізантів і принципи безпечної і ефективної корекції.

Практична частина курсу включає відпрацювання усіх мезотерапевтичних технік на моделях.

 

Програма курсу

1 день
 • Визначення методів, принципи і механізми дії мезотерапії і біоревіталізації, ефекти і можливості корекцій.
 • Пошарова анатомія шкіри і нюанси практичного виконання технік
 • Види, властивості, можливості мезопрепаратів, правила побудови курсів корекцій.
 • Основні і допоміжні техніки введення препаратів (класична, лінійна, наппаж, інфільтраційна). Принципи роботи з різними зонами тіла, правила вибору схем введення, відстані між ін’єкціями, калібру голок.
 • Етапи проведення класичного мезотерапевтичного сеансу.
 • Комбінування мезотерапії з іншими видами ін’єкційних і неінвазивних косметологічних процедур: пілінгами, ботулінотерапією, контурною пластикою та ін.
 • Мезотерапія волосся. Фізіологія і стадії росту волосся, причини, види і підбір корекції проблем волосистої частини голови.
 • Фармакологія препаратів для мезотерапії волосся. Перелік, характеристики і ефекти компонентів. Показання і протипоказання, дозування і комбінування препаратів для лікування алопеції різного генезу, себореї та іншої проблематики.
 • Практика: відпрацювання мезотерапевтичного сеансу. Судинний етап. Наппаж. Класична техніка. Лінійна техніка. Мезотерапія волосистої частини голови.
2 день
 • Огляд мезопрепаратів і мезококтейлів для лікувальної і антивікової терапії. Можливості метода в корекції акне і постакне, покращення тургору і тону шкіри, проявів фото- і профілактики хроностаріння.
 • Мезотерапія як підготовча і допоміжна терапія для підготовки шкіри до хімічних, лазерних, карбонових пілінгів, хірургічної і нехірургічної блефаропластики, пластичних операцій та інших ін’єкційних корекцій.
 • Корекція локальних жирових відкладень ліполітиками. Препарати прямої і непрямої дії. Правила ефективної і безпечної роботи з різними зонами обличчя і тіла. Техніка введення і планування курсів процедур.
 • Корекція розтяжок після вагітності та/або різкої втрати ваги. Корекція проявів целюліту і комбінована курсовість ліполітичних і мезопрепаратів.
 • Практика: відпрацювання технік «папульна», «наппаж», «інфільтрація». Робота з мезопрепаратами для волосся, прямими і непрямими ліполітиками, мезококтейлями для шкіри обличчя, шиї, декольте і рук.
3 день
 • Біоревіталізація – відмінності, можливості і особливості методики.
 • Препарати і правила роботи з ними. Біоревіталізанти і біорепаранти, робота з ДМАЕ, класикою і новітніми провідними препаратами у зонах «обличчя-шия-декольте-руки».
 • Огляд ринку і техніка правильного вибору і введення препаратів на основі ГК.
 • Розгляд відмінностей роботи голкою і канюлею. Правила створення «ліфтингового каркасу обличчя».
 • Практика: папульна техніка введення біоревіталізантів у різних зонах. Відпрацювання технік мезотерапії і біоревіталізації, повторення і закріплення пройденого матеріалу.
 

Записатися на курс

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з вами

  Мезотерапія – це сучасний та дієвий метод усунення недоліків шкіри та її лікування. Завдяки введенню спеціальних ін'єкцій можна позбутися зморшок, пігментних плям, вирівняти тон обличчя і зволожити шкіру. На відміну від різних зовнішніх засобів догляду, препарати проникають у середній шар епідермісу, завдяки чому досягають потрібного результату ефективно і швидко.

  Біоревіталізація – методика омолодження за допомогою ін'єкцій на основі гіалуронової кислоти. Це натуральний компонент, який виробляється у нашому організмі. Саме він відповідає за пружність, еластичність та зволоження шкіри. З віком, через нестачу речовини, шкіра в'яне, з'являються зморшки. Насичення клітин гіалуроновою кислотою за допомогою біоревіталізації запускає процес омолодження.

  Ефект омолоджуючих процедур неможливо переоцінити - вони дозволяють продовжити та повернути молодість, свіжість та красу без необхідності в хірургічному втручанні. Інвазивні методи покращення стану шкіри, проведені кваліфікованим фахівцем, мають попит серед людей, які відвідують косметологічні кабінети. Школа Magnifique Beauty School надає якісне навчання мезотерапії та біоревіталізації.

  Основні особливості курсів

  Інтенсивні заняття призначені для косметологів-початківців без медичної освіти. Вони включають такі уроки:

  1. Теоретичні заняття спрямовані на детальне вивчення анатомічних особливостей тіла людини. Майбутній фахівець отримує медичні знання про будову шкіри та вплив омолоджувальних процедур на обличчя та тіло. Теорія допомагає розібратися у складах мезококтейлів. Після навчання можна навчитися грамотно розробляти курси процедур.
  2. Практичні заняття - передбачають використання здобутих знань у галузі медицини на практиці. Учні відпрацьовують усі основні техніки на запрошених моделях.

  Що охоплює курс мезотерапії та біоревіталізації?

  Програма занять складається з наступних уроків:

  1. Вивчення особливостей процедур, що омолоджують, та препаратів для їх застосування. Ознайомлення з класичними методиками проведення маніпуляцій та ретельне відпрацювання технік.
  2. Інвазивні методи омолодження в трихології. Вивчення фізіології росту волосся та ознайомлення з причинами, що впливають на проблеми з ними. Практичні заняття включають введення ін'єкцій активних речовин в ділянку волосистої частини голови. Майбутні косметологи відпрацьовують популярні техніки "наппаж" та "папули".
  3. Ознайомлення з естетичними проблемами та особливостями їх усунення за допомогою популярних методик. Косметологи-початківці, які відвідують курси мезотерапії, вчаться омолоджувати шкіру обличчя та тіла. Вони знайомляться з інфільтраційною технікою та працюють із проблемними зонами. Учні вивчають різноманітні додаткові методи.
  4. Теорія включає ознайомлення із класифікацією типів старіння шкірних покривів. Заняття спрямоване на вивчення внутрішніх і зовнішніх чинників, які впливають на процеси старіння. Практика дозволяє навчитися правильно проводити мезотерапію обличчя та шиї. Учнями відпрацьовується лінійна та папульна техніки.
  5. Освоєння біоармування. Майбутні косметологи знайомляться з особливостями роботи з застосуванням препаратів з гіалуроновою кислотою.

  Переваги занять

  Курс біоревіталізації та мезотерапії обличчя, ціну на який можна дізнатися у розділі "Прайс-лист", має такі основні переваги:

  • постановка руки дозволяє навчитися правильно виконувати всі основні процедури;
  • можливість освоїти корекцію жирових відкладень з використанням ліполітиків;
  • опановування інвазивних методик омолодження.
  Уроки проводяться висококваліфікованими фахівцями, які діляться своїми знаннями та неоціненним досвідом у галузі косметології.